Ana Sayfa Gündem Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 Mezunları Mersin'de

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 Mezunları Mersin'de

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ın da aynı dönem mezun olduğu, Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 yılı mezunları Mersin’e geldi.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2017 Pazartesi 13:03
Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 Mezunları Mersin'de

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ın da aynı dönem mezun olduğu, Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 yılı mezunları Mersin’e geldi. Her yıl farklı bir şehirde düzenlenen gezide bu yıl ki tercih Mersin oldu. 3 gün sürecek gezi boyunca tarihi ve turistik yerleri görecekler.

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 yılı mezunlarından oluşan kafile Mersin’e geldi. 3 gün boyunca Mersin’de konaklayan ve çeşitli ören yerlerini de gezecek konuklara aynı dönem mezunu Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve eşi Sembol Tarhan ev sahipliği yapacak.

Mersin gezisine Mezitli Belediyesi’ni ziyaret ederek devam eden kafile ilk gün Silifke’yi, ikinci gün ise Tarsus ve çevresini gezecek. Gezinin son gününü alışverişe ayıran grup, Mezitli Belediyesi Down Kafe’de öğle yemeği yiyecek.

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1971 yılı mezunlarının bir gelenek haline getirdikleri gezi programında bu yıl Mersin’i seçmiş olduklarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Vakit buldukça bende bu gezilere katılarak, Türkiye’nin çok çeşitli şehirlerini gezme fırsatı buluyorum. Arkadaşlarımız bu yıl Mersin’i gezmek istediklerini ifade ettiler. Biz de seve seve kendilerine ev sahipliği yapacağımızı ilettik. Şuan her biri Türkiye’nin çeşitli yerlerinde önemli görevlerde bulunan 40 kişilik arkadaş gurubumuz her yönü ile Mersin’i tanıma şansı bulacaklar” şeklinde bilgi verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık