Ana Sayfa Gündem Belediye Başkanlarından Başkan Tarhan’a Ziyaret

Belediye Başkanlarından Başkan Tarhan’a Ziyaret

22-23 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Tarihi Kentler Birliği Toplantısı kapsamında Mersin’e gelen Niğde Belediye Başkanları, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2017 Pazartesi 12:19
Belediye Başkanlarından Başkan Tarhan’a Ziyaret

22-23 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Tarihi Kentler Birliği Toplantısı kapsamında Mersin’e gelen Niğde Belediye Başkanları, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı makamında ziyaret etti. Niğde ilçe ve belde Belediye Başkanlarıyla derin kardeşlik bağı olduğunu dile getiren Başkan Tarhan, “Kardeş belediye olarak bağımızı her geçen gün güçlendiriyoruz” dedi.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Tarihi Kentler Birliği Toplantısı kapsamında Mersin’de bulunan Belediye Başkanlarını ağırladı. Niğde Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı, Niğde Çiftlik ilçesi Azatlı Belediye Başkanı Şahin Polat, Niğde Çiftlik ilçesi belde Bozköy Belediye Başkanı Yalçın Tekeli, Niğde Merkez ilçesi belde Yıldıztepe Belediye Başkanı Metin Akgümüş ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Bor Halil Zöhre Ataman M.Y.O Yüksekokul Sekreteri Tuna Öztürk, Başkan Tarhan’ı makamında ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette; bugün ki siyasal ortamı ve Bütünşehir Yasası kapsamında beldelerin kapatılmasına ilişkin hükümetin tutumu konuşuldu. Yüksekokul Sekreteri Tuna Öztürk, Meslek Yüksek Okulu’nun Dericilik Bölümü öğrencilerinin kendi elleriyle yaptıkları bir ürünü Başkan Tarhan’a hediye ederek, göstermiş oldukları misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

NİĞDE İLE DERİN KARDEŞLİK BAĞIMIZ VAR

Niğde ilçe ve belde Belediye Başkanlarıyla derin kardeşlik bağı olduklarını dile getiren Başkan Tarhan, “Tarihi Kentler Birliği Toplantısı kapsamında Mersin’de bulunan değerli Belediye Başkanı dostlarımı ilçemizde ağırladık. Düzenli olarak görüşüyor, bazı çalışmalarımızda ortak kararlar alıyoruz. Kardeş belediye olarak aramızdaki bağı her geçen gün güçlendiriyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyor, ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TARHAN’DAN ÖNEMLİ ÖNERİLER ALDIM

Başkan Tarhan’ı, Niğde’deki kardeş Belediyelerin ağabeyi olarak nitelendiren Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı, diğer belediye başkanları adına kısa bir açıklama yaparak, Mezitli Belediyesi’nin çalışmalarını gururla takip ettiklerini dile getirdi. Başkan Kirazcı; “Neşet Başkanımız Niğde bölgesindeki tüm kardeş belediyelerin ağabeyidir. Bizlere yardım ve desteğini hiç esirgemiyor. Başkanımızla aramızda bir duygusal yoldaşlık var. Neşet Başkan’dan Kemerhisar Belediye Başkanı olarak çok faydalanacağım önemli öneriler aldım. Kendisine misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık