Ana Sayfa Gündem Çalışmalar Hakkında Mahalle Mahalle Bilgi Aldı

Çalışmalar Hakkında Mahalle Mahalle Bilgi Aldı

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, beraberinde Teknik İşler Başkan Yardımcısı Abdullah Aktaş ve bazı birim müdürleri ile birlikte mahallelerde yapılan asfalt ve kaldırım çalışmasını yerinde denetledi.

Giriş Tarihi: 22 Ağustos 2017 Salı 10:07
Çalışmalar Hakkında Mahalle Mahalle Bilgi Aldı

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, beraberinde Teknik İşler Başkan Yardımcısı Abdullah Aktaş ve bazı birim müdürleri ile birlikte mahallelerde yapılan asfalt ve kaldırım çalışmasını yerinde denetledi.

Akdeniz İlçesinde yapılan YİKOB ve Akdeniz Belediyesi işbirliğinde yapılan çalışmalar kapsamında 83 bin ton asfalt, 71.998 metrekare kilit parke, 25.323 metrekare karo ve 41.014 metretül bordür çalışması gerçekleştirildi.

Mersin Valiliği YİKOB (Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı) ve Akdeniz Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü; asfalt, yol, kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmalarının yapıldığı Turgutreis, Camişerif, Mahmudiye, Kiremithane, Barış ve Şevket Sümer mahallelerinde inceleme ve denetleme yapan Başkan Pamuk: "İlçemiz genelinde yoğun bir şekilde yapılan yol, asfalt, kaldırım ve parke taşı çalışmaları ilçemizin yıllardır yapılmayan önemli eksikliklerini tamamlıyor. Yapılan çalışmaların ödeneğini tahsis eden Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN'a ve Sayın Valimiz Ali İhsan SU'ya çok teşekkür ediyorum." dedi.

                             ' Çalışmalar hakkında mahalle mahalle bilgi aldı '

Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, denetime Turgutreis Mahallesinde çalışmaları inceleyerek başladı. Mahallede yapılan kaldırım ve asfalt çalışmalarını inceledi ve vatandaşlarla sohbet ederek yapılan hizmetlerde eksiklik olup olmadığı hakkında bilgi aldı. Başkan Pamuk daha sonra Barış Mahallesine geçerek asfalt ve kaldırım çalışmalarını denetlemenin yanı sıra Akyüz parkında incelemelerde bulundu.

Daha sonra Mahmudiye Mahallesinde Mahalle Muhtarı Fahri Kuşçu ile birlikte yaptığı incelemelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarını denetleyen Başkan Pamuk, burada Mahmudiye Mahalle Muhtarı Fahri Kuşçu ile muhtarlıkta vatandaşlarla bir araya geldi ve bir süre sohbet etti.

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk çalışma ekibi ile birlikte yaptığı; asfalt, kaldırım, yol ve refüj yapım çalışmalarına yerinde yaptığı denetimleri Camişerif Mahallesinin ardından Kiremithane ve Şevket Sümer Mahallelerinde yaptığı incelemelerle tamamladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık