Ana Sayfa Gündem MESKİ Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

MESKİ Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

MESKİ Genel Müdürlüğü’nün Mayıs ayı olağan Genel Kurulu birinci birleşimi 21 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2018 Çarşamba 09:28
MESKİ Genel Kurul  Toplantısı Yapıldı

 MESKİ Genel Müdürlüğü’nün Mayıs ayı olağan Genel Kurulu birinci birleşimi 21 Mayıs 2018 tarihinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Gündeminde bulunan konuları görüşüp karara bağlamak üzere Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında gerçekleştirilen Genel Kurul’da, yoklama ve bir önceki toplantı tutanağının özetinin okunarak oylanmasının ardından gündemin görüşülmesine geçildi.

Gündem maddeleri arasında yer alan Denetçi Raporu, Genel Kurul Üyeleri tarafından oybirliği ile kabul edildi.. Kadro Derece Değişiklik Cetvelleri ile ilgili teklif, 2017 Mali Yılı Kesin Hesap Cetvelleri, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı’na ek ödenek verilmesi ile ilgili maddeler Genel Kurul Üyelerinin oyları ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilerek 2017 Mali Yılı Faaliyet Raporu ise Genel Kurul Üyeleri tarafından oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin son maddesi olan dilek ve temineler bölümünde söz alan MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan Güngördü, Genel Kurul üyelerine MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan faaliyetler ve altyapı yatırımları hakkında bilgi verdi. Komisyona havale edilen konuların görüşülüp karara bağlanması için 25 Mayıs 2018 tarihinde yeniden toplanmak üzere oturuma son verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık