Ana Sayfa Gündem Sarılar LTD Şirketine İki Ödül

Sarılar LTD Şirketine İki Ödül

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’nın Yönetim Kurulu başkanı olduğu “Sarılar Ziraat- Petrol Limited şirketi” Erdemli Belediyesi ve Erdemli TSO tarafından ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2017 Pazartesi 11:45
Sarılar LTD Şirketine İki Ödül

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’nın Yönetim Kurulu başkanı olduğu “Sarılar Ziraat- Petrol Limited şirketi” Erdemli Belediyesi ve Erdemli TSO tarafından ödüllendirildi.

İlk ödül Erdemli Belediyesinden verildi.

Mersin vergi dairesi ile işbirliği yapan Erdemli Belediyesi, İlçe’de faaliyet gösteren kurumlar vergisi mükellefleri arasından en çok kurumlar vergi vererek Erdemli’ye “katma değer” kazandıran kurumları belirledi ve “Erdemliye en çok katma değer kazandıran 2. kuruluş” olarak, Yönetim Kurulu Başkanlığını Veysel Sarı’nın, üyeliklerini ise kardeşleri Harun ve Muhammet Sarı’nın yaptığı “Sarılar Ziraat- Petrol Limited Şirketi’ni ödüle layık gördü.

Önceki gün Karğıpınarı Wonasis otelde Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun önderliğinde yapılan törende Veysel Sarı ödülünü Erdemli saadet partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız’ın elinden aldı.

Veysel Sarı ödül sonrası konuyla ilgili olarak duygularını şu sözlerle ifade etti.

“Merkezi Erdemli İlçemiz olan “Sarılar Ziraat-Petrol LTD ŞTİ” olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonrada, halen yaklaşık 100 çalışan sayımızı arttırarak Erdemli İlçesi ve halkına katkılarımız sürecektir. Faaliyetlerimiz arasında yer alan Çeşmeli Opet Petrol’e kardeş 2. Petrol istasyonumuzda önümüzdeki günlerde Ayaş’ta hizmete girecektir.

Tarım sektörü ve unlu mamullerdeki mevcut iş hacmimiz ise yeni yatırımlarla daha da gelişecek ve Erdemli ilçemize daha çok iş gücü ve katma değer kazandırılacaktır” dedi.

2.ÖDÜL HİSARCIKLIOĞLUN’NUN ELİNDEN…

Erdemli Ticaret ve Sanayi odası da 2016 Yılında Erdemli’de en çok kurumlar vergisi veren 2. kuruluş olarak “Sarılar Ziraat-Petrol LTD” şirketini ödüle layık gördü.

Sarılar Ziraat- Petrol LTD şireketiYönetim Kurulu Başkanı Veysel Sarı, Erdemli TSO’nın 2.lik ödülünü ise bu kezde törene katılan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Veysel Sarı’yı ticari hayatındaki başarısından dolayı da tebrik etti ve Hisarcıklıoğlu ile TŞOF Yönetim kurulu üyeside olan Veysel sarı arasındaki samimi diyalog ise gözlerden kaçmadı.

Veysel sarı, Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldığı 2. Ödülden sonrada şunları söyledi.

“Ülkeme ve memleketine ekonomik katkı sağlıyor olmanın ve bununda değerlendirmesi insana başka bir mutluluk yaşatıyor. Allah bu duyguyu yaşamayı her işadamına nasip etsin. Bundan sonrada hedefimiz; etik kuralara bağlı kalarak ve kimsenin sırtına basmadan, çalışarak daha da büyüyüp gelişerek ülkemize, Mersinimize ve Erdemli İlçemize vatandaşlık görevimiz laiki sürdürülecektir” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık