Ana Sayfa Siyaset Şimdi Birlik Zamanı

Şimdi Birlik Zamanı

CHP'li siyasetçi ve MTSO Meclis Üyesi Sinan Koç, listeler açıklandıktan sonra özellikle sosyal medya üzerinden yapılan istifa gibi spekülasyonlara tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2018 Çarşamba 09:52
Şimdi Birlik Zamanı

CHP'li siyasetçi ve MTSO Meclis Üyesi Sinan Koç, listeler açıklandıktan sonra özellikle sosyal medya üzerinden yapılan istifa gibi spekülasyonlara tepki gösterdi. Koç, " 24 Haziran seçimleri ülke meselesidir ve herkes öyle anlamalıdır. Milletvekili aday listesinin takdir yetkisi genel merkezimizindir. Şimdi herkesi bu listeye sahip çıkmaya ve elbirliği ile çalışmaya davet ediyorum" dedi.

KAPI KAPI DOLAŞMALIYIZ

Cumhuriyet Halk Partili İşadamı ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Sinan Koç, 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerle ilgili açıklama yaptı. Koç, "24 Haziran seçimleri ülkemiz ve yaşadığımız coğrafya için çok önemli. Seçimlere bir ay gibi kısa bir süre kaldı ve hepimize çok büyük görevler düşüyor. Kırgınlıkları, kızgınlıkları, öfkeleri bitirmeliyiz. Kapı kapı dolaşarak 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz, kentimiz ve ilçelerimiz için ne kadar önemli olduğunu tekrar tekrar anlatmalıyız. Ülkemiz üzerinde oynanan bu kirli oyunlara artık son verme zamanı geldi" dedi.

SEN-BEN KAVGASI BİTMELİ!

Koç, önceki gün açıklanan milletvekili aday listesi sonrasında bazı partililerin sosyal medya üzerinden yaptıkları da yayınlara tepki gösterdi. Koç, Mersin'in elbette kozmopolit bir yapıya sahip olduğunu ve her seçimde stratejik dengeler üzerine adayların belirlendiğine dikkat çekerek, " İnanıyorum ki Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı'da bu hassasiyeti mutlaka göz önünde bulundurarak itirazı varsa yapmıştır. Ancak CHP Genel Merkezi bütün bu hassasiyetleri dikkate almıştır. Şaşırabiliriz, tereddüt edebiliriz, ama asla bir trol gibi davranarak çok önemli bir seçim öncesinde partimizi yıpratıcı, karalayıcı yayınlar yapmamalıyız. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ile birlikte milletvekili adaylarımızı  Mersin'de birinci yapmak için çok çalışmalıyız..." diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık