Ana Sayfa Gündem Toroslar Su Tahsilat Veznesi Hizmete Başladı

Toroslar Su Tahsilat Veznesi Hizmete Başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Toroslar İlçesi Akbelen Mahallesinde yer alan su tahsilat veznesini yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2017 Perşembe 14:47
Toroslar Su Tahsilat Veznesi Hizmete Başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi  Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Toroslar İlçesi Akbelen Mahallesinde yer alan su tahsilat veznesini yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

MESKİ Genel Müdürlüğü Mersin’in Toroslar İlçesi Akbelen Mahallesinde D2 içmesuyu deposu içerisinde yer alan su tahsilat veznesini yenileyerek hizmete açarak su faturası tahsilatı yapmaya başladı.

MESKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada " Toroslar İlçesi Akbelen Mahallesi Milli Mücahit Rıfat Uslu Caddesi D2 içmesuyu deposu içerisinde yeniden açılan  su faturası  tahsilat veznesi 08.00-12.00 ile 13.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Ayrıca vatandaşlarımızın MESKİ’nin sunduğu tahsilât hizmetlerini de dikkate alarak, yetkisiz tahsilât noktalarından ödeme yapmamalarını ve su faturalarını ödemek için; kurum veznelerinin ve anlaşmalı bankalar ile PTT şubelerini ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 6730 sayılı kararı ile Ödeme Kuruluşu olarak yetkilendirilen Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş’nin Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerimizde bulunan ödeme noktalarını kullanmaları gerekmektedir ” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık